Google Jest 31 produktów.

Google jako firma jest znany przede wszystkim ze swojej wyszukiwarki, ale ponieważ zajmują się też innymi technologicznymi nowinkami postanowili wypuścić na rynek telefon sygnowany nazwą ich firmy. I tak oto, skoro powstał telefon, powstały też akcesoria do niego, w tym etui do Googole.

W zależności od modelu telefonu w naszym sklepie dostępne s...

Google jako firma jest znany przede wszystkim ze swojej wyszukiwarki, ale ponieważ zajmują się też innymi technologicznymi nowinkami postanowili wypuścić na rynek telefon sygnowany nazwą ich firmy. I tak oto, skoro powstał telefon, powstały też akcesoria do niego, w tym etui do Googole.

W zależności od modelu telefonu w naszym sklepie dostępne są etui do Google w kilku kolorach, wzorach, jak również bezbarwne i jednobarwne. Dzięki temu każdy użytkownik może znaleźć pokrowiec dopasowany idealnie dla siebie.

Więcej
 • Nexus 6

  Etui do Google Nexus 6 dostępne w naszym sklepie to etui typu hardcase, co oznacza, że jest zbudowane z twardego plastiku. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że takie etui nie tylko skutecznie chroni tylną część obudowy, ale również skutecznie ochrania boki telefonu.

  Każde z oferowanych przez nas etui do Google Nexus 6 jest zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o tym konkretnym modelu telefonu, dlatego wszystkie otwory i przyciski boczne znajdują się dokładnie w tych miejscach, w których być powinny, nie utrudniając użytkownikowi korzystania z dodatkowych funkcji telefonu.

 • Nexus 6P

  Produkty dostępne w sklepie Homescreen to najwyższej jakości akcesoria do telefonów konkretnych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem etui do Google Nexus 6P. Każde z nich jest specjalnie dedykowane do tego telefonu, dlatego można być pewnym, że wszelkie otwory znajdują się w odpowiednich miejscach i etui nie będzie utrudniało dostępu do dodatkowych funkcji smartfona.

  Oprócz etui do Google Nexus 6P proponujemy ochronne szkło hartowane marki Homescreen, które zabezpieczy ekran osłaniając go przed uszkodzeniami spowodowanymi zarysowaniem, uderzeniem czy upadkiem.  

 • Nexus 5X

  Nexus 5x etui

  Jak poprawić wygląd twojego Google Nexus 5X? Etui – to najszybsze rozwiązanie. Możesz wybrać spośród tych bardziej klasycznych lub bardziej zwariowanych, w zależności od tego, jaki motyw lepiej do ciebie przemawia.

  Oprócz tego, że Google Nexus 5X w etui będzie prezentował się niebanalnie, to w dodatku takie akcesorium znacząco podniesie jego bezpieczeństwo w kontekście ochrony przed wstrząsami lub upadkiem.

  Aby zapewnić smartfonowi pełną ochronę potrzebujesz podarować mu dwie rzeczy – Google Nexus 5X w etui i ze szkłem ochronnym umieszczonym na wyświetlaczu to gwarancja zwiększonej żywotności twojego telefonu.

 • Google Pixel

  W ofercie sklepu Homescreen znajdują się etui do Google Pixel wyprodukowane z różnych materiałów – sztywne i giętkie. Każde skutecznie schroni telefon mimo odmiennych właściwości.

  W zależności od upodobań etui do Google Pixel może mieć swój określony kolor, jak również można zdecydować się na bezbarwne etui z możliwością stworzenia i umieszczenia własnoręcznie wykonanego szablonu. W ten sposób zyskujemy nie tylko ochronę urządzenia, ale bardzo spersonalizowane i oryginalne akcesorium, którego nie ma nikt inny.

 • Google Pixel XL

  Etui do Google Pixel XL to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swojego telefonu. Dzieje się tak dlatego, że zadaniem etui jest amortyzacja wstrząsów spowodowanych przed uderzenie lub upadek. Dzięki temu elementy wewnątrz urządzenia nie są aż tak narażone na zgubne skutki takich obrażeń, a co za tym idzie smartfon nawet w momencie upadku z dużej wysokości może nadal sprawnie działać.

  Oprócz zakupu etui do Google Pixel XL kolejnym krokiem na drodze do zapewnienia lepszej ochrony jest zdecydowanie się na zakup specjalnego ochronnego szkła, dzięki któremu możemy być spokojni o wyświetlacz.

Wyświetlane 1 - 31 z 31 rzeczy