Akcesoria Jest 44 produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi akcesoriami do urządzeń mobilnych dostępnych w sklepie Homescreen. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju uchwyty do telefonów – zarówno te do samochodów, na rowery jak i na zwykłe, płaskie powierzchnie jak blat biurka.

Proponujemy także wysokiej jakości kable do telefonów, zarówno z wejściami USB ja...

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi akcesoriami do urządzeń mobilnych dostępnych w sklepie Homescreen. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju uchwyty do telefonów – zarówno te do samochodów, na rowery jak i na zwykłe, płaskie powierzchnie jak blat biurka.

Proponujemy także wysokiej jakości kable do telefonów, zarówno z wejściami USB jak i mini USB, a także wykorzystujące nową technologię szybkiego ładowania USB-C. Dodatkowo do kabli proponujemy zakup ładowarek.

Ponieważ ładowanie telefonu jest istotną kwestią, wśród naszych produktów nie mogło zabraknąć powerbanków. Jak widać, oferta akcesoriów do telefonów dostępna w naszym sklepie jest bogata, dlatego zachęcamy do zakupów!

Więcej
 • Uchwyty

  Ze względu na to, jak często obecnie smartfony są wykorzystywane w podróży, zadbaliśmy o to, aby w ofercie Homescreen pojawiły się wysokiej jakości akcesoria służące utwierdzeniu telefonu w wybranym przez nas miejscu.

  Posiadamy uchwyty samochodowe, które można zamontować poprzez przyczepienie ich do przedniej szyby auta. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się kiedy używamy telefonu jako nawigacji. Z kolei aby mieć swój smartfon zawsze pod ręką proponujemy rozwiązanie umożliwiające umieszczenie urządzenia na wywietrznikach klimatyzacji.

  Z kolei dla osób lubiących aktywny wypoczynek proponujemy uchwyty do telefonów montowane na kierownicy rowerowej. Dzięki temu łatwo będzie można porozmawiać przez telefon bądź skorzystać z aplikacji do słuchania muzyki albo mierzenia ilości przejechanych kilometrów i spalonych kalorii.  

 • Kable i ładowarki

  Ponieważ technologia ładowania bezprzewodowego nie jest jeszcze zbyt popularna, a wiele danych wciąż przesyłamy za pomocą kabli, prezentujemy na swojej stronie wybór wysokiej jakości kabli i ładowarek to telefonów. Kabel magnetyczny USB-C i kabel magnetyczny Micro USB to akcesoria polecane miłośnikom nowoczesnej technologii, wygody i szybkiego przesyłu danych.

  Ze względu na świetnie rozwijającą się technologię szybkiego ładowania przy użyciu kabli magnetycznych USB-C przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów do telefonów spełniających te wymagania. Z kolei dla tych, którzy posiadają telefony ze złączem micro USB, przygotowaliśmy wybór kabli magnetycznych micro USB.

  Ładowarki również należą do grupy niezbędnych na co dzień akcesoriów do telefonów. Każdy z oferowanych przez nas produktów charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz posiadanie odpowiednich atestów bezpieczeństwa.

 • Powerbanki

  Czasy, kiedy bateria telefonu wytrzymywała bez ładowania nawet dwa tygodnie odeszły w niepamięć. Obecne smartfony łączą w sobie wiele funkcji – są mini-komputerami, modemami, aparatami fotograficznymi, odtwarzaczami muzyki i video, urządzeniami do czytania książek, nawigacjami GPS, a to tylko część z funkcji, które posiadają.

  Obecnie posiadanie powerbanka jest czymś obowiązkowym, zwłaszcza w podróży, kiedy nie mamy ciągłego dostępu do energii elektrycznej. Ważne jest jednak, aby wybrać dobrej jakości powerbank – najlepiej taki, którego pojemność pozwoli nam kilkukrotnie naładować urządzenie. Co więcej, powerbank jak każdy inny akumulator z czasem traci swoje właściwości. Warto zatem zwrócić uwagę na to, aby nie stracił ich zbyt szybko.

  Powerbank i akumulatory dostępne w sklepie Homescreen to z pewnością wybór wart swojej ceny, który nie zawiedzie nas wtedy, kiedy najbardziej będziemy go potrzebować.

Wyświetlane 1 - 44 z 44 rzeczy